REFERANSLARIMIZ       DOWNLOAD       SSS
 
 
  

Dezenfeksiyon ve hijyenin önemli olduğu durumlarda kalite

 
Sürgü Temizleme Sistemleri lazımlıkların, sürgülerin ve lazımlık iskemlelerinin temizlenmesi ve dezenfeksiyonu içindir. Çevre dostu, termal buharlı dezenfeksiyon işlemi tamamen güvenilir bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlar. Etkili nozül püskürtme sistemi sayesinde düşük enerji tüketimiyle optimum sonuçlar elde edilir.

Tüm parçaları yüksek kalite, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kullanıcı, büyük ve kullanımı kolay bir şeff af plastik kumanda cihazı kullanarak üç farklı temizleme ve durulama programı arasında seçim yapabilir. Daha az su kullanılarak gerçekleştirilen kısa program sıvı kirlenmesi içindir. Normal program, kirli sürgüler ve lazımlıklar içindir.

Yoğun program ise çok kirli bakım ekipmanları içindir. Çevre dostu, termal buharlı dezenfeksiyon işlemi ideal yıkama, temizleme ve dezenfeksiyon sonuçlarının elde edilmesini sağlar. Tam otomatik program kontrolüne ait sistem seçenekleri farklı ihtiyaçlara uygun olarak ayarlanabilir.

Ayrıca, tüm program döngüleri takip edilebilir. S200 serisi, cihazın altına dolaplar, el yıkama evyeleri vs. yerleştirilerek herhangi bir boyuta genişletilebilir ve duvara monte dolapları rafl ar ve sürgü ve lazımlık tutucular ile sorunsuz şekilde uyum sağlar.
   

     Sitede bulunan tüm ürün ve görsellerin hakları AkayGrup'ta saklıdır.
İzinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Copyright© 2009 - AkayGrupMedikal.
Sitemiz en iyi şekilde 1024x768 ve üzeri ekran çözünürlüğü
IE.6.0 / Firefox 1.0 / Safari 2 ve üzeri tarayıcılarda seyredilir
Tasarım&Programlama : GunceReklam