REFERANSLARIMIZ       DOWNLOAD       SSS
 
 

HAKKIMIZDA

Akay Grup Medikal Sistemler ve Sağlık İşletmeleri Ltd. Şti. 2008’de Ankara Merkezli olarak kurulmuştur. Hollandada bir şubesi bulunan şirketimizle, diğer illerde de şubeler açmak, bayilikler vermek yoluyla daha çok insanımıza ulaşabilmeyi hedefliyoruz.

Medikal sistemler ve bu konudaki gelişmeleri yakından takip eden kurucumuz Füsun Bekdemir ülkemizde engelli yaşamların ve yakınlarının sıkıntılarını gözlemlemiş, dünyada bu konuda geliştirilmiş çözümleri insanlarımızla buluşturma amacıyla Akay Grup Medikal Sistemler ve Sağlık İşletmelerini kurmuştur.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz tüm dünyada kullanımı en yaygın olan,ileri teknolojiyle üretilmiş, ergonomik bir ürün yelpazesine sahiptir. Hasta ve hasta yakını konforunu ilke edinmiş, dünya standartlarında kalite belgelerine sahip şirketlerin distrübütörlüklerini almış bulunuyoruz.

Ülkemizin ekonomik şartlarını ve alım gücünü göz önünde bulundurarak oluşturulan fiyatlar, ürünlerin herkes tarafından alınabilir olmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Engelliler, yaşlılar, çeşitli nedenlerle hareket özgürlüğü kısıtlanmış insanlar için lüks bir tüketim değil, ihtiyaç olan ürünlerin satın alınmasında ya da kiralanmasında sosyal güvenlik kurumlarının da desteğinin sağlanmasını hedefliyoruz.

Yüksek maliyetlerden dolayı çok az insanın yararlanabildiği sistemlerin kiralama yoluyla da temin edilebilmesini sağlayarak kulanımın artacağını umuyoruz. En önemli misyonumuz Engelsiz Türkiye, Engelsiz Yaşamlar.

VİZYONUMUZ

Akay Grubuyla Turkiye’ye şirket olarak yeni bir vizyon getirmek istiyoruz. İnsanlarımız engelli aile bireylerini evden çıkarmaz, hem kendileri hem de hastaları sosyal yaşamdan uzaklaşır. Halbuki bu ürünlerle onlari dışarı çıkarabilirler, başkalarına ihtiyaç duymadan, tek kişi hastasına herhangi bir rahatsızlanma yaşamadan bakabilir. Böylece hastanın güvenli ve sağlıklı bir yöntemle mobilizasyonu sağlanmış olur.

Akay Grup önümüzdeki günlerde daha da büyüyecek ve aynı vizyona sahip kişilerle kurduğu bu network genişleyecek ve umuyoruz ki Engelsiz Turkiye umudumuz bizim ve bizim gibi düşünenler sayesinde gerçekleşecek. Herkesin bir gün engellerle karşılaşabileceğini unutmayalım.Ülkemizde de hızla artmakta olan yaşlı nüfüsu ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak gerekir. Bu iki grubun da insanoğlunun bulduğu bu tekniklerden faydalanabilmesi bir insanlık hakkıdır diye düşünüyor ve devletimizin de onlara şefkatli elini uzatacağına inanıyoruz.
 
Hayatı Kolaylaştırmak
Engelleri Birlikte Aşmak
Sizlerle Daima Güzele Ulaşmak
İçin Hep Beraber El Ele
  
                          

TÜRKİYE GENEL DİSRÜBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ FİRMALAR

GELENEKSEL, YARATICI VE MÜKEMMEL BİR MÜHENDİSLİĞE SAHİP ŞİRKET: HORCHER

Horcher firması 15 seneyi aşkın bir süredir kaldıraç ve banyo sistemlerinin tasarımını yapmakta ve imal etmektedir. Hem bakıcının hem de hastanın konfor ve güvenliğini sağlama arzusu ve yeniliklere açık oluşu, Horcher’in güvenli hasta bakımı ve transferindeki pazarda lideri olmasını sağlamıştır.

Almanya’nın Frankfurt yakınlarında kurulu olan Horcher’in, İngiltere’de şubeleri olduğu gibi Kuzey Amerika’da ve Avrupa’nın diğer yerlerinde de kuvvetli distribütörleri vardır. Detaya gösterilen dikkat ve kalite kontrolüne verilen önem öncelikli gördüğümüz hususlar olup bu da müşterilerimizin en iyi ergonomik tasarımlarla birlikte kanıtlanmış olan ürünleri almalarını garantiler.

BULUŞLARA ADANMIŞ YILLAR. AİLE ŞİRKETİ ECONOMIC HOLLAND Ltd. Şti.

Aile şirketi olan Economic Holland Ltd. Şti. Hollanda’da kurulu olmasına rağmen tüm dünya ile ticari ilişkiler içindedir. Senelerdir büyük bir titizlikle ürettikleri çeşitli ürünleri dünya üzerinde bağlı olan distribütörleri ile pazarlamaktadır.

En önemli icatları, tuvalet lifti ile traksiyon malzemeleridir. Tuvalet liftleriyle engellilerin, ve yaşlılarla, aşırı kilolu kişilerin imdadına yetişen “economic holland” traksiyon malzemeleri ile de kırıkları olan hastalarla onları tedavi eden doktorlara büyük kolaylık getirmiştir.

ZARAFET VE İŞLEVSELLİĞİN BİRLEŞTİĞİ ŞİRKET. ERLAU

Kaliteden ödün vermeyen üçüncü şirket Erlau da Almanya’da kurulu olup "insan bakımı" sektöründe lazım olan çelik barlar, duş sandalyeleri ve bunun gibi ürünleri üretirken çağın ihtiyaçları ile kaliteyi özdeştirmiş, kaliteli mal üreten bir şirkettir. Zarafet ve işlevselliğin birleştirilmiş olduğu Erlau sağlık ürünlerinde üstün bir kalite sağlanmıştır.

BELLADOR YATAKLARI.

Her yaş grubunca kullanılacak olan bellador ürünleri sağlığa çok önemli bir katkıda bulunmuştur. Bütün dünyada pazarlanmaya 2009 Ağustos ayında başlanmıştır. Olmazsa olmazlardan bir ürün: Bellador yatakları.
 
BU SENE BERABER ÇALIŞMAYA BAŞLADIGIMIZ YENİ ŞİRKETLER:
 
ENGELLİLERE MOBİLİTE VE EVDE BAKIM ÜRÜNLERİ   . N.V.Vermeiren N.V  
 
52 senelik tecrübesi ile bir dünya firması haline gelen N.V.vermeiren N.V. bir aile firmasi olup engelli ve evde bakım ürünleri üretmektedir.
 
BASI YARASI ÖNLEYİCİ HAVALI YATAKLAR. NovaCare Gmbh
 
1993’ten beri bası yarasını önleyici üstün teknikleri geliştiren bir firmadir.
 
Sitede bulunan tüm ürün ve görsellerin hakları AkayGrup'ta saklıdır.
İzinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Copyright© 2009 - AkayGrupMedikal.
Sitemiz en iyi şekilde 1024x768 ve üzeri ekran çözünürlüğü
IE.6.0 / Firefox 1.0 / Safari 2 ve üzeri tarayıcılarda seyredilir
Tasarım&Programlama : GunceReklam