REFERANSLARIMIZ       DOWNLOAD       SSS
 
  Bebekler için Bellador:

Annenin güvenli karnından sonra, bebeklerin dış dünyaya uyum sağlayabilmesi 3 ayı bulmaktadır. Bu dönemde bebeklerin rahat uyuması, uyku rutinini düzene sokmakta, gaz sancılarını hafifletmekte, bebeğin uyuması anneye de dinlenme olanağı sağlamaktadır.Bebek ve çocuklarda uzun süren uyku hali büyüme hormonlarının üretimini arttırmaktadır. Ayrıca, hijyenik bir yatak, sağlık problemlerini azaltacağı için, bebeğinizin bağışıklık sistemi gelişip, güçlenebilecektir.Kolay temizlenebilir olması, kusma, idrar çıkması gibi kazaların telafisini kolaylaştırır.

Sağlıklı bebek, mutlu bebek.

Mutlu bebek, mutlu anne : )

 

 

Çocuklar için Bellador:

Uzun ve yorucu  bir eğitim ortamının ardından dinlenerek yeni bir güne başlayabilmek için rahat bir uyku uyumak gerekir ki bu da ancak rahat bir yatak da mümkün olabilir.Çocuklarımızın gün boyu öğrendikleri uyku da pekişir .Bunun için,Bellador yatakları dinlenme sırasında yenilenme anlamına gelen REM uyku evresini uzatır. Öğrenme maratonun da çocuklarımıza bu konforu sağlayabilmenin mutluluğu, çocuğunuzun başarılarınla daha da artacaktır.

 

 

 

 

Engelliler için Bellador:

Engelliler, bir çok engeli aşmakta göstermiş oldukları zorlu mücalenin ardından rahat bir uykuyu en çok hak edenlenden olmalılar.Uzun süre yatağa bağımlı yaşayan engelliler için de bu yatak bir çok konforu bir arada sunuyor. Ürün temelinde kullanılan son teknolojiye göre hazırlanmış özel yüksek esnek sünger köpükleri sayesinde %80 e varan oranda anında yatak orijinal formunu alması uzun süreli kullanımlarda oluşan ağrıları azaltır. vücut ısısı ve vücut ağırlığı malzemeyi vücut şeklinize göre ayarlar;sırt problemleri,gerginlik,yatağın sebep olabileceği rahatsızlıklardan korunma sağlanır. üstü özel bir madde ile kaplı olan bu yataklar yıkanabilir ve bu sayede; sürekli hijyen, temizlik sağlanır; idrar gibi küçük kazalar  kolayca düzeltilebilir, iz kalmaz; koku oluşumu önlenir.

Yaşlılar için Bellador

Yıllar süren yaşam mücadelesinin ardından, en güzel ödül bellador yatakları. Yorgun bedeninizi dinlendirirken, vücut ısısı ve vücut ağırlığı malzemeyi vücut şeklinize göre ayarlar.Bu da sırt ağrılarınıza iyi gelir. su ve nem tutmadığından romatizmal hastalarda, rahatlıkla kullanılır.

BELLADOR YATAKLARI;

·         Alman yetkililerince onaylanmış anti bakteriyel yüzey grubu sadece Horcher GmbH&1a bellador GmbH için üretilen bellador yataklarını Horcher genel Türkiye distribütörü olarak  siz müşterilerimize iftiharla sunarız.

·         Ürün temelinde kullanılan son teknolojiye göre hazırlanmış özel yüksek esnek sünger köpükleri sayesinde %80 e varan oranda anında yatak orijinal formunu alır. 

·         üstü özel bir madde ile kaplı olan bu yataklar yıkanabilir ve bu sayede; sürekli hijyen, temizlik sağlanır; idrar gibi küçük kazalar  kolayca düzeltilebilir, iz kalmaz; koku oluşumu önlenir.

·         vücut ısısı ve vücut ağırlığı malzemeyi vücut şeklinize göre ayarlar; sırt problemleri,gerginlik,yatağın sebep olabileceği rahatsızlıklardan korunma sağlanır.

·         5 yıl garantisi olan bu ürünü, firmamız size dünyada kabul gören kalitede hem de piyasa fiyatlarının çok çok altında sağlayarak bir ilke daha imza atmaktan gurur duymaktadır.

 

 Sitede bulunan tüm ürün ve görsellerin hakları AkayGrup'ta saklıdır.
İzinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Copyright© 2009 - AkayGrupMedikal.
Sitemiz en iyi şekilde 1024x768 ve üzeri ekran çözünürlüğü
IE.6.0 / Firefox 1.0 / Safari 2 ve üzeri tarayıcılarda seyredilir
Tasarım&Programlama : GunceReklam